Kancelaria czynna: Pon - Pt 9:00-17:00

68 30 30 166 kancelaria@skorecki.pl

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej pożyczki na dowolny cel. Bez zbędnych formalności możesz otrzymać gotówkę w ciągu jednego dnia. Można nim sfinansować zakup RTV lub AGD, remont mieszkania, wakacyjny wyjazd czy nieoczekiwanie wydatki. Aby go uzyskać wystarczy jedynie dokument tożsamości oraz zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach.

W kancelarii finansowej Skorecki otrzymasz możliwość uzyskania kredytu gotówkowego od 10.000 nawet do 250.000 zł, kredyt bez poręczycieli i zabezpieczeń. Zadbamy również o elastyczne dopasowanie wysokości raty do możliwości spłaty. Akceptacja różnych źródeł dochodów również z zagranicy oraz emerytur. Do kredytu wystarczy jedynie 3 miesięczne zatrudnienie lub 6 miesięcy prowadzenia działalności. Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości a decyzję otrzymasz w ciągu 1 dnia.

Oferty banków przy pożyczkach są nieporównywalne i różnią się kosztami o tysiące zł. Marketingowa najniższa rata czy 0 % oprocentowania nigdy nie są tak dobre jak się wydają.

Chcesz porozmawiać?

Wypełnij formularz a my oddzwonimy w ciągu 24h.
Poznamy Twoje potrzeby i umówimy spotkanie.

    © Copyright 2024 - Kancelaria Finansowa SKORECKI Sp. z o.o. | Polityka prywatności

    Projekt i realizacja: