Kredyt hipoteczny Świebodzin

Finansowanie zakupu mieszkania lub domu

Kredyt hipoteczny Świebodzin

Każdy z nas marzy o swoim własnym kącie. Decydując się na mieszkanie lub dom w Świebodzinie będziesz potrzebował finasowania tej inwestycji. Najpopularniejszą metodą jest kredyt hipoteczny. Korzystając z tej formy kredytu będziesz mógł kupić swoje wymarzone mieszkanie czy dom. Kredyt mieszkaniowy pozwoli Ci na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego a w ratę kredytu możesz również wliczyć wykończenie mieszkania.

Działki i domy w Świebodzinie również sfinansujesz kredytem hipotecznym. Odpowiednie finansowanie pozwoli na zakup i wybudowanie domu, który będzie Twoją oazą spokoju.

Musisz jednak pamiętać, że bank będzie wymagał od Ciebie zabezpieczenia w formie wkładu własnego, ale na to też jest sposób. Wystarczy, że porozmawiasz z naszym doradcą finansowym a on znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

W Kancelarii Finansowej Skorecki przedstawimy Ci oferty kredytu hipotecznego z ponad 20 banków a po analizie Twojej sytuacji finansowej wybierzemy najlepszą ofertę kredytową na Twoje nowe mieszkanie lub dom w Świebodzinie.

Załatwimy również za Ciebie wszystkie formalności więc nie będziesz musiał się tym przejmować. W tym czasie wybierzesz nową sofę do salonu lub meble do kuchni. Wartko skorzystać z doświadczenia doradcy kredytowego. W ten sposób masz pewność, że oferta kredytowa będzie dla Ciebie korzystna.

    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest Kancelaria Finansowa Skorecki Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Słowiański 7a, 65-069 Zielona Góra. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych przez administratora i twoich uprawnieniach znajdziesz tutaj