Nowe mieszkania w Zielonej Górze z natychmiastowym odbiorem

Nowe mieszkania w Zielonej Górze z natychmiastowym odbiorem – pobierz bazę za darmo!

 

Sześciu czołowych w naszym mieście deweloperów oferuje w sumie 235 lokali mieszkalnych dostępnych od ręki lub na dniach. Najwięcej gotowych mieszkań mają Ekonbud-Fadom oraz Budnex.

 

W ofercie przeważają nieruchomości trzy- i czteropokojowe. Tych mniejszych, dwupokojowych, jest zdecydowanie mniej i znajdują się tylko przy ul. Emilii Plater oraz Rzeźniczaka. Obecnie na rynku pierwotnym w Zielonej Górze praktycznie nie ma wolnych kawalerek.

 

Rynek pierwotny w Zielonej Górze

 

Najwięcej gotowych nieruchomości oferuje firma Leszka Jarząbka. W jej portfolio znajduje się 109 mieszkań w czterech lokalizacjach, z czego zdecydowana większość (75) – przy ul. Emilii Plater. Cena? 3850-3950 zł za mkw.

U konkurentów stawki są podobne, ale zdarzają się wyjątki. Klienci z większą gotówką albo dużą zdolnością kredytową powinni zastanowić się nad dwupoziomowymi mieszkaniami Rajbudu na os. Źródlanym (ul. Rzeźniczaka), w przypadku których mkw. kosztuje 2300-3000 zł.

Za ok. 3300 zł/mkw. można też stać się właścicielem trzypokojowego mieszkania przy Łukasiewicza (PBO) lub sporego segmentu z dużym ogrodem przy Jędrzychowskiej (PBS).

 

Nowe mieszkanie w promocji

 

Ciekawie wygląda sprawa promocji dostępnych u zielonogórskich deweloperów. Mają one zróżnicowany charakter i przybierają postać:

  • cenowego upustu za metr powierzchni (Budnex, PBO),
  • zniżki na materiały budowlane i wykończeniowe (Budnex, Rajbud),
  • gratisowych komórek lokatorskich w cenie mieszkania (PBO),
  • gratisowych działek w cenie segmentu z garażem (PBS) lub mieszkania w zabudowie bliźniaczej z podwójnym miejscem parkingowym (Solid-Bud).

Trzeba jednak dodać, że bonusy nie mają powszechnego charakteru. Mogą na nie liczyć jedynie ci, którzy kupujące wybrane lokale.

Szczegółowe zestawienie wolnych mieszkań z rynku pierwotnego wraz z promocjami przedstawiamy poniżej.

 

Osobom poszukującym finansowania na zakup mieszkania proponujemy profesjonalną pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, który będzie dopasowany do ich potrzeb.

 

Nowe mieszkania w Zielonej Górze z odbiorem natychmiastowym lub do 30 września br. Pobierz raport!