Pozbądź się długów

Potrzebujesz pilnej konsultacji?
Zadzwoń: 68 30 30 166

  Stop firmom windykacyjnym!

  Umów się na
  bezpłatną konsultację ze specjalistą!

  Zaznacz otrzymany dokument:


  Firma windykacyjna dochodzi od Ciebie długu na drodze sądowej lub przez komornika? Dostałeś pismo z sądu? Grozi Ci egzekucja komornicza?

  Niespłacany dług może urosnąć do niebotycznych rozmiarów. Jedna niezapłacona kiedyś rata może spowodować, że odezwie się do Ciebie jedna z wiodących firm windykacyjnych, która będzie dochodzić przed sądem lub przez komornika drastycznie większej kwoty informując Cię, że Twój dług jest obecnie wielokrotnością tego, czego kiedyś zapomniałeś zapłacić!

  Czy wiesz, że może grozić Ci utrata mieszkania, zajęcie wynagrodzenia lub utrata oszczędności?

  Zajęte wynagrodzenie, emerytura, renta lub oszczędności. To jedne z podstawowych narzędzi jakie wykorzystają w pierwszej kolejności windykatorzy. Brak środków do życia i Twoje bieżące zobowiązania to nie ich problem. Później może czekać Cię zajęcie mieszkania lub innego wartościowego mienia. Wystarczy, że kiedyś zapomniałeś o zapłaceniu raty a bank odsprzedał Twój dług windykatorowi.

  Wiemy jak uwolnić Cię od długu!

  Nie martw się! Nie wszystko stracone. W wielu przypadkach analiza dokumentów przesłanych przez sąd lub komornika z wniosku firmy windykacyjnej pozwala na poddanie pod wątpliwość słuszność długu. Banki nie zawsze dopełniają wszystkich formalności a windykatorzy często działając w złej wierze naginają terminy i zapisy w umowie aby ściągnąć dług. Umów się na bezpłatną konsultację z doradcą finansowym. Przeanalizujemy Twoje dokumenty i sprawdzimy czy jest szansa na uwolnienie Cię od długu

  Jak to działa?

  Liczy się przede wszystkim czas. Powinieneś się z nami skontaktować od razu jak tylko dostaniesz pismo z sądu lub od komornika z wniosku firmy windykacyjnej. Tylko wtedy możemy działać szybko i sprawnie. W innych przypadkach może być dużo trudniej. Nic jednak straconego. Na naszym spotkaniu zapoznamy się z Twoją dokumentacją i opisem sytuacji przez którą wpadłeś w długi. Ocenimy całą sytuację z punktu widzenia eksperta finansowego. Wstępna analiza pozwoli nam określić plan działania i szanse na uwolnienie z długu.

  Dzięki współpracy z wyspecjalizowaną kancelarią prawną jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować dokumenty pod kątem prawnym. Nasi doradcy sprawdzą czy zapisy w umowie lub innych dokumentach nie są sporne i nie można ich podważyć. W ten sposób będziemy mieli obraz całej sytuacji, która pozwoli nam uruchomić cały proces walki z firmą windykacyjną

  Dlaczego konsultacja jest bezpłatna?

  Chcemy walczyć z nieuczciwymi praktykami. Wiele firm zajmujących się windykacją posuwa się do nieetycznych zagrań w celu ściągnięcia wszelkimi sposobami skupionego długu. Dodatkowy stres, brak zaznajomienia się z postanowieniami umowy kredytu/pożyczki, brak fachowej wiedzy w temacie finansów powoduje, że wiele osób podpisuje dla siebie niekorzystne umowy. Nie jest to jednak powód do wyciskania ostatniej złotówki z takiej osoby. W niektórych przypadkach upływ czasu lub błędne działania banku/firmy windykacyjnej powodują, że sytuacja dłużnika diametralnie ulega zmianie i można mu pomóc.

  Konsultacja jest całkowicie bezpłatna. Podczas niej zapoznamy się z dokumentacją, którą nam dostarczysz. Porozmawiamy i sprawdzimy czy jesteśmy w stanie pomóc w zakresie uwolnienia się od długu, który jest przedawniony lub sporny.