Sukcesy

Bank odmówił Ci kredytu ? Trafiłeś do bazy BIK ? To oznacza problemy. Pomożemy Ci uzyskać raport BIK i dokonamy jego analizy. Kancelaria Finansowa SKORECKI pomaga również w usuwaniu negatywnej historii kredytowej z bazy Biura Informacji Kredytowej. Naszą skuteczność potwierdzają zadowoleni klienci. Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych pism potwierdzających usunięcie negatywnych wpisów w bazie. 

Nasze sukcesy

Sprawa z EUROBANK

Dla jednego z klientów naszej kancelarii usunęliśmy negatywny wpis w BIK dodany przez EUROBANK. Klient został dodany do BIK w związku z przekroczeniem 60 dni w spełnieniu świadczenia. Po naszej interwencji dyspozycja wykreślenia klienta z BIK została zrealizowana.

Sprawa z MBANK

W lutym 2017 roku zgłosił się do nas klient z prośbą o usunięcie jego negatywnej historii w Biurze Informacji Kredytowej. Niezwłocznie przystąpiliśmy do procedury usuwania wpisu w BIK. Po ok. 2 tygodniach nasz klient cieszył się z czystej historii w BIK.

 

Sprawa z Credit Agricole

Kolejnym z potwierdzonych sukcesów jest nasza interwencja w Credit Agricole. Dla klienta naszej kancelarii usunęliśmy negatywny wpis w BIK dodany przez Credit Agricole.  Nasza interwencja okazała się skuteczna a bank usunął wpis w BIK.